Profesyonel anlamda satışını yaptığımız gıda ürünlerini, siz değerli müşterilerimizin iş yerlerine özen göstererek getiriyoruz. www.tedarrik.com web sitemiz üzerinden oluşturduğunuz siparişinizi kendi soğutuculu araçlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile adresinize kadar kendimiz getiriyoruz. Kargo ile herhangi bir çalışma şeklimiz bulunmamaktadır. Sadece kendi araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Sıcaklık hassasiyeti olan gıdaları sağlıklı koşullarda siz değerli müşterilerimize güvenle ulaştırıyoruz.

İstanbul’da bulunan tüm noktalara teslimat yapmaktayız. İstanbul Avrupa yakasından vereceğiniz siparişler sonraki 2 iş günü içinde, Anadolu yakasından vereceğiniz siparişler sadece Perşembe günleri teslim edilmektedir. Kendi araçlarımızla teslimat yapmaktayız. Siparişlerinizi kendi soğutuculu araçlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile adresinize kadar getirmekteyiz. Kargo ile herhangi bir çalışma şeklimiz bulunmamaktadır. Sadece kendi araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Sizlere ulaştıracağımız ürünlerin teslimatını yapacak olan ekibimizi özenle seçiyoruz. İş ahlakı ve profesyonelliğe uymayan davranışlar sergileyen çalışanlarımız ile yollarımızı ayırıyoruz. Bizim için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Tedarrik sevkiyat ekibimiz, dağıtım, ürünlerin taşınması, güvenli sürüş teknikleri ve trafikle ilgili tüm eğitimleri almış, bunlara özen gösteren ekip arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ekibimiz düzenli olarak iş sağlığı eğitimi ve hijyen eğitimi alarak sizlere hizmet vermektedir.

Tekrar belirtmemizde fayda olduğunu düşünerek; sıcaklık hassasiyeti olan gıda ürünlerini, kendi soğutuculu araçlarımız ile teslimat noktanıza kadar kendimiz getiriyoruz. Soğutuculu araçlarımız ile sıcaklık hassasiyeti olan taze gıdaları soğuk zincir ile, yani olması gerektiği şekilde size ulaştırabiliyoruz. Soğuk zincir, bu ürünlerin üretiminden tüketimine kadar her aşamada kendi özelliklerini koruyabilmesi ve sağlıklı kalabilmesi için uygulanması zorunlu olan muhafaza ve taşıma işlemlerin tamamı anlamına geliyor.

Soğuk zincirde oluşacak kırılma yani herhangi bir aşamada meydana gelebilecek sıcaklık artışı zararlı bakteri ve küf mantarı oluşumuna neden olur ve bu bakteriler insan sağlığında ciddi sorunlara yol açabilir. Ürünler üzerinde ısı farklılığından oluşan kötü huylu bakteriler ürünlerin lezzetinin de bozulmasına neden olurlar. Lezzetin bozulmaya başlaması soğuk zincirin kırıldığının ilk göstergelerindendir.

Bu sebepler doğrultusunda web sitemizde sattığımız ürünlerin soğuk zincirinin bozulmadığından emin olmak için, siparişlerinizin teslimatını kendimiz yapıyoruz. Taze gıdalarınız bizim dışımızda başka hiçbir kurumdan veya kargo şirketinden geçmediği için size bu güvenilirliği sağlayabiliyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.