Duyurular & Haberler

Google Play Uygulamamız Yayında

Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz mobil uygulamamız sizin için tasarlandı.

Tedarrik, ev dışı tüketim kanalına kendi araçları ile hizmet veren bir kuruluştur. Tedarrik uygulaması ile İstanbul içinde bulunan işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Uygulamamız üzerinden kolaylıkla kayıt olabilir ve ihtiyacınız olan tüm ürünler için sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizi kendi araçlarımız ile 2 iş günü içinde adresinize teslim etmekteyiz.

Tedarrik uygulaması ile bakliyat çeşitleri, makarna çeşitleri, un ve unlu mamüller, yağ çeşitleri, salça çeşitleri, konserve çeşitleri, donuk ürünler, süt ürünleri, kahvaltılıklar, işlenmiş et ürünleri, zeytin çeşitleri, turşu çeşitleri, çay çeşitleri, kahve çeşitleri, meyve suları, pastacılık ürünleri, sos çeşitleri, tuzlar & şekerler, baharat çeşitleri, çeşniler & bulyonlar, hazır tatlı çeşitleri, çikolatalar & şekerlemeler, tek kullanımlık ürünler ve gıda dışı ürünler gibi birçok ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uygulamamız üzerinden yalnızca vergi mükellefi olan kişiler sipariş oluşturabilirler. Bireysel satışımız yoktur. 7/24 Canlı destek ile müşteri hizmetlerimize istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

Şimdi hemen aşağıdaki butona tıklayıp, Google Play’den uygulamamızı ücretsiz indirebilirsiniz.

 

Related Posts